| anonim_4396 a întrebat:

Preferati baietii DOAR cu parul scurt, sau nu v-ar deranja si daca prietenul /sotul si-ar lasa parul mai lung?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Personal, prefer sa fie cu parul scurt. Sint mai ingrijiti asa.
Am vazut prea multi cu parul lung si nespalat ca sa nu-i mai agreez.

| crissa20 a răspuns:

Nu-mi plac barbatii cu parul lung! mi se par gay!

| capricc a răspuns:

Cum barbatilor le plac femeile cu par lung noua ne plac cei cu par scurt happy logica treaba in marea majoritate a cazurilor

| d33a15 a răspuns:

Prefer totusi baietii cu par scurt..par mai masculiniwinking

| Iama a răspuns:

Dedepinde de felul cum arata. Dar in general arata foooarte biine!

| Mexx99 a răspuns:

Mie personal imi plac baietii cu parul mai lung,nu foarte, adica nici intr-un caz atat incat sa iti acopere toata fata, Ce e prea mult strica, totusi daca iti lasi parul asa de lung ai tebui sa iti gasesti o freza care sa ti se potriveasca cu fizionomia si care sa iti placa, dar totusi sa nu trebuiasca sa stai 2 ore in fata oglinzii.Personal nu ma deranjeaza baietii cu parul lung, atata timp cat e ingrijit! Funda?

| Ionicka a răspuns:

Mie sincer imi plac mai mult baietii cu parul mai lungsmug
Nu ma deranjeaza deloc, din contra, sunt
mult mai sexy:X

| HeyItsDiana a răspuns:

Deci in nicun caz nu imi plac cei cu parul scurt si normal :| cred ca stii la ce ma refer... nu prea ma incanta nici cei cu parul LUNG sau pana la gat etc. imi plac cei care au o freza frumoasa destul de originala nu comuna gen creasta, emo si prostii din astea :-j Deci par scurt dar cu o forma frumoasa... si uite si cateva exemple:
https://www.google.ro/......ps?/search

https://www.google.ro/......ps?/search etc ai prins ideea :))
In fine astea sunt gusturile mele, conteaza sa iti placa tie;)

| aqumarinbleu a răspuns:

Nu ma deranjeaza cu parul PUTIN mai lung, dar ii prefer pe cei cu parul scurt...adica,fetele cu parul lung si baietii cu parul scurt, nu?