| casian_6565 a întrebat:

FUNDA! 1. Ce parare aveti despre teme la telefon? Imi recomandati cateva? 2. De unde stiu ca am virus pe telefon si cum scap de el? Cum pot sa actualizez sistemul/telefonul? Odata mi a aparut cand am intrat pe market dar acuma parca telefonul merge mai incet...

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Downloadeaza-ti un anti-virus happy pe telefon, scanezi si aplicatiile cu virusi le stergi si apoi scapi de virusi.

2 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

1) telefoane bune sunt destule. Cele mai bune (dupa mine) sunt cele de la Samsung mai exact galaxy.
2) Ia-ti un antivirus pe telefon.

| j1NNNx a răspuns (pentru j1NNNx):

Teme la telefoane* -> nu fac lag mare.