| Mihaela02032001 a întrebat:

Funda

Azi, baiatul de care imi place era cu niste prieteni si am trecut pe langa ei, jucau basket...si cand m-a vazut a inceput iarasi sa se dea mare si eu ma uitam la el si zambeam...si o strigat un prieten de al lui catre el "Vlad, asta nu ii iubita ta?"

La mine se refereau....si dupa m-am dus ca sa nu ma vada si i-am auzit ca se certau...si Vlad, baiatul de care imi place, i-a zis la ala care o strigat sa inceteze si ca nu ii vina lui ca el ca prietenul lui nu are iubita...e de rau?

Ma place?

Funda

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Buna! Eu unul cred ca te place si s-ar putea sa fi spus asta si prietenilor lui, de aceea acel baiat a intrebat asta, el credea ca tu stii deja ca "Vlad" te place, de aceea a zis asta..."Vlad" a actionat asa cum trebuie, s-a simtit prost ca ai auzit asta si de aceea s-a luat de acel tip. Da, eu cred ca te place, de aceea a fost atat de revoltat.
Un baiat daca aude asa ceva despre el nu este revoltat decat daca ii place mult de acea fata sau daca o uraste. Eu unul nu cred ca te uraste deci banuiesc ca te place...
De obicei daca esti indiferent fata de cineva atunci nu faci o drama prea mare din asta.
Succes!

| SergiuBoss11 a răspuns:

Nu numai ca te place, e mort dupa tine

| Dalia5didi a răspuns:

Daaa te place happy e clar, ma bucur pentru tine happy ce sa mai zic vreau si eu sa vin la nunta voastra laughing))