| Mihaela02032001 a întrebat:

Funda

Azi, baiatul de care imi place era cu niste prieteni si am trecut pe langa ei, jucau basket...si cand m-a vazut a inceput iarasi sa se dea mare si eu ma uitam la el si zambeam...si o strigat un prieten de al lui catre el "Vlad, asta nu ii iubita ta?"

La mine se refereau....si dupa m-am dus ca sa nu ma vada si i-am auzit ca se certau...si Vlad, baiatul de care imi place, i-a zis la ala care o strigat sa inceteze si ca nu ii vina lui ca el ca prietenul lui nu are iubita...e de rau?

Ma place?

Funda

2 răspunsuri:
| Basthet a răspuns:

Bună!
Te place, sigur că te place, dar scrie și tu mai adunat, nu mai lăsa pauze de juma' de metru! happy

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Da te place, pentru ca ti-a luat apararea. Poate o fi zis asta din cauza ca i-o fi fost rusine sa recunoasca de fata cu prietenii.