| KurseMarkSasuke a întrebat:

Iubita mea nu stie ce inseamna sex oral si sex anal eu i-am spus si nu ma crede raspundeti-mi ca sa ma creada!

Răspuns Câştigător
| Hpzox a răspuns:

Pai...
Sex oral = contactul dintre organele genitale ale unui partener si gura celuilalt. Poate fi felatie cand organele genitale sunt ale barbatului sau cunilingus cand organele genitale sunt ale femeii.
Sex anal = contactul sexual in care penisul barbatului penetreaza orificiul anal al partenerei/partenerului.

5 răspunsuri:
| valentinamarinamary a răspuns:

Cati ani aveti mah?rolling on the floor))

| hellaw a răspuns:

Ba...voi nu aveti mai mult de 12... laughing)

| MirciucuRonaldo a răspuns:

Anal cand bagi in pi2da si oral cand o sugi!

| Covache_Razvan_1981 a răspuns (pentru MirciucuRonaldo):

Desteptule anal e in cwr inteligentule.

| Auslesse a răspuns (pentru Covache_Razvan_1981):

Ce tare ai fostlaughingwinking...