| Raluuk a întrebat:

Funda! Deci, sunt la sfarsit de clasa a VIII-a si pe langa banchet mai facem o petrecere acasa la o colega rolling on the floor) Un fel de mini-banchet acasa. Intrebarea mea este : Ce jocuri, activitati putem sa facem la o astfel de petrecere in afara de clasicul "Adevar si provocare"! Idei?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Puteti viziona niste filme, sa va jucati flori fete si baieti, sticluta, sa gatiti ceva (catite, placinte).

6 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Lapte gros, sticluța, chimița (îi legi o eșarfă la ochi și trebuie să vă prindă), jocuri cu mâinile:degețel, fripta.

| Nadiiii a răspuns:

Puteti sa jucati sticluta.In dreptul cui ajunge dopul, acea persoana trebuie sa spuna o intamplare frumoasa, amuzanta de neuitat petrecuta cu un coleg de clasa.

| Vladmen7 a răspuns:

Bafta la ce o sa faceti.
Dar si niste prezervative niciodata nu strica rolling on the floor))))))))))

| Raluuk explică (pentru Vladmen7):

rolling on the floor)))) Buna idee laughing) Eii, nici chiar asa...

| Vladmen7 a răspuns (pentru Raluuk):

Vezi tu toate zic asta la inceput rolling on the floor)))))))))))))) Eu ti-am zis si tea sfatui ia si de alea SUper safe doar asa rolling on the floor))))))))