| Anablondyi a întrebat:

Cum pot sa scap de burtica? am abdomen dar partea inferioara am burtica de cand ma stiu.ce sa fac sa dispara? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Invata sa mananci :
http://www.getfit.ro/......abire.html

Asta conteaza 90 %. Si fa si un sport, dar nu abdomene!

8 răspunsuri:
| mariusspeedy1 a răspuns:

Un prieten mi-a spus sa pun folie care se pune pe mancare daca stii la care ma refer denaia de impachetat transparenta cu mine merge deja am 2 patratele si o port de 1 saptamana
Sa iti spun cum te ajuta acea folie : Deci ea nu lasa pielea sa respire astfel pielea nu elimina transpiratie elimina grasimea sub forma de transpiratie
PS: cand porti folia sa alergi sau sa faci ceva ca sa transpiri sau abdomeene sau flotari etc

| alexandruhuluta a răspuns:

Faci diferite sporturi! Daca NU MERGE nu mai manca pana nu o mai ai! Daca nu merge i-a pastile

| parazy7u a răspuns:

Abdomene in serii de cate 10
2 min pauza.
repeti pina dispare big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru parazy7u):

Abdomene pentru scapat de burta? doamne ce sfat tampit

| parazy7u a răspuns (pentru Cosmin86):

Tampit esti tu prietene

| Cosmin86 a răspuns (pentru parazy7u):

Copil mic paralel cu sportul, face abdomene sa scape de burta

abdomene = exercitii de tip ANAEROB, bune pentru masa musculara

pentru ars grasimi ai nevoie de exercitii AEROBICE.

| T3atru a răspuns:

Ca sa scapi de burta iti recomand sa faci in fiecare zi dimineata :

30-flutari

30-abdomene

30-ridicari de picioare (intins jos pe spate si ridici picioarele pana sus si dupa jos).

Faci asta 2 saptamani si vei scapa de burtica garantat big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru T3atru):

Serios? e garantat?

esti doar un copil mic, nu?