| Ayumha a întrebat:

! FUNDA! Stiti cumva niste masci de fata contra cosurilor si punctelor negre?

Răspuns Câştigător
| SophieDavidescu a răspuns:

Uite incearca aceste produse de la Avon de la gama Solutions. Tenului meu i-a facut foarte bine; dar acum nu stiu cum va fi la tine http://www.avoncosmetics.ro/PRSuite/eBrochure.page?index=1&cmpgnYrNr=201014
Sau cauta in general produse de la Clearskin. Daca nu merge cu aceste produse du-te la dermatologie, eu sper sa nu fie nevoie.Succes;)
funda?:)