| милaя a întrebat:

Sapunul dove...are ceva efect contra cosurilor, si punctelor negre? mersi anticipat!

7 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Nu chiar... Eu folosesc un gel spumant de la Bioderma. E foarte bun, nici nu mă aşteptam să aiba vreun efect aşa rapid şi de evident.

| MrAngelus a răspuns:

Nu scrie pe nicaieri cum ca ar avea eefect contra cosurilor, deci nu, nu are efect...

| Emilian601 a răspuns:

Daca vrei ceva impotriva cosurilor si punctelor negre cumpara un sapun vegetal cu propolis (zic din experienta proprie) tongue

| милaя explică (pentru Emilian601):

Si in cit timp scapi de cosuri? n-are efecte secundare?

| Emilian601 a răspuns (pentru милaя):

Eu in 5-6 zile nu mai aveam nimic, este destul de bun (daca ar fi sa-ti iei, sa nu te speli mai mult de 3 ori pe zi ca iti usuca tenul, se gaseste la Plafar )winking

| SilentJoker a răspuns:

Nu... e o prostie sa te dai cu sapun pe fata, ti-o usuca. Mai bine consulta un dermatolog.

| милaя explică (pentru SilentJoker):

Nu as spune..sapunul dove care contine lapte nu usuca pielea dar o inmoaie!