| Ioana_Nicoleta_1997_WKSP a întrebat:

Ginecologul isi poate da seama dintr-o radiografie daca o persoana este virgina sau nu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In primul rand, daca mergi la ginecolog, ala nu-ti face radiografie, iti face control ginecologic, adica te urca pe masa si se uita la pasarica ta, unde, evident ca, isi da seama, daca ai mai avut contacte sexuale, ori ni.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu cred ca ginecologul face radiografii, el te examineaza direct

| B3HappyN0Worry a răspuns:

Nu, radiografia se face la ovare, nu are cum sa-si dea seama.

Răspuns utilizator avertizat