| MeMonaIoana a întrebat:

Hei am o cunoastinta care a fost la endocrinolog i-a spus ca ar vrea sa fie mai inalta mai slaba si sa aiba sani mai mari iar acesta ia prescris ceva pentru asta si a cam avut rezultate. este adevarat si cine stie atunci un endocrinolog bun?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MeMonaIoana explică:

Nu suntem prietene ne cunosteam printr-o prietena dar ea a acum nu mai locucieste in Romania

| mary_1716 a răspuns:

Eu nu cred.intotdeauna depinde de tresaturile din familie si poate sa faci putin sport sa te dezvolti.nu are ce medicamente sa iti dea doctorul sa fi mai inalta daca ai tai parintii au 1.50m de exemplu