| Kandia15 a întrebat:

Hei happy Ce parere ati avea daca sotia voastra nu ar fi facut-o cu nimeni si nu s-ar fi sarutat cu nimeni? Sunt chiar curioasa. Vreau mai multe raspunsuri big grin

3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Ar fi destul de misto, as aprecia asta, desi probabil m-as gandi ca e posibil ca in viitor sa fie tentata sa ma insele, dar ca idee as aprecia.

| UnBroken2016 a răspuns:

Nu as vrea una ca asta ca sotie. Trebuie sa fie plina de complexe sa ajungi in halul asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand ar conta si varsta, daca ar avea intre 20 si 25 chiar as aprecia asta, daca ar avea cu ceva mai mult peste 25, as spune ca si domnul care a raspuns anterior, "plina de complexe".