| Bellutza02 a întrebat:

Hei.Cum pot sa scap de niste semne de tăieturi de pe mana?
Da,știu că nu e bine.dar m-am tăiat acum câteva luni destul de adânc cred și mi-a rămas semn, prietenii mei au început să mă întrebe și acum că vine sezonul cald nu știu ce mă voi face.Va rog, spuneti-mi ceva remedii sau creme pentru cicatrici.Multumesc.

2 răspunsuri:
| 393Dan a răspuns:

Sorry, nu stiu de creme, insa daca vreai sa simti durerea ca de la taietura fara ca sa te tai si sa nu se uite lumea straniu la tine, poti sa-ti iai pisica, si s-o faci sa te zgaraie. Motanasii de obicei zgaraie cel mai rau "jucandu-se". Asa ca in loc de taieturi vei avea doar zgaraeturi. Si liber poti spune la oameni ca ai o pisica rea.

| DrutaAna a răspuns:

Și eu mam taeat asta iarna cu fafeca la mina -o rămas semn rosu cum pot scapa el