| ChicaIdiota a întrebat:

Hei. >: Imi spuneti si mie povestea lui Jeff the Killer mai detaliat? >: Si cam ce varsta avea cand se bateau cu ăia? A si ce parere aveti despre el?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

E mai delicat subiectu.
Jeff The Killer a fost un om bun desi majoritate ii dorea moartea.
El s-a nascut pe 21 mai 1960 in si a murit in 1994 parca in noiembrie stiu ca avea cam 1.85-86 deci era destul de inalt.
As avea mult de povestit mai bine iti dau un link si vezi tu http://creepypasta.wikia.com/wiki/Jeff_the_Killer
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20120517153615AASyTTI

| ChicaIdiota explică (pentru OnuOnulică):

Mersi smug

| ChicaIdiota explică (pentru OnuOnulică):

Dar...Cum a murit?

| Shadow1351 a răspuns (pentru OnuOnulică):

Nu a amurit.
Ci sa luptat impreuna cu fratele sau contra 3 tipi.
Jeff a fost ars apoi a venit politia.
Cand l-au dus la spital parinti lui au venit si i-au dat jos bandajele.
Apoi avea fata alba si parul negru.
El si-a omorat parinti si si-a taiat obraji si si-a ars ploapele.