| Matrix123 a întrebat:

Hei. Sincer, nici nu stiu cum sa formulez, insa sper sa ma pot face inteles. Sper sa ma puteti ajuta sau macar sa veniti cu cate un sfat care m-ar ajuta cu adevarat. Sa-ncepem. Eu si cu iubita mea stam la o distanta relativ mare, undeva la vreo 5-6km sa zic asa. E ceva, aceasta distanta o parcurg cu bicicleta ca doar nu o pun pe ea sa vina pe jos. Ideea e alta. Mama stia de chestia asta si m-am certat cu ea de vreo 2 ori (acum fiind a 2-a oara). Cand i-am aratat locul ala, nu i-a convenit deloc. I-am explicat, acum am mai dres-o cu ea, dar de data asta e 100% convinsa sa nu ma mai lase pe acolo... zice ca e prea departe, i-am explicat ca ne intalnim la jumatatea drumului si ca o luam pe o ruta care ne ajuta sa mergem mai rapid, dar tot nu. Si, daca vad ca tot nu si nu, nu am ce sa fac decat sa o mint ca sunt in alta parte, la prietena mea nu am sa renunt. Ce as putea face in cazul asta? Va zoc ca la iubitea mea nu renunt. Problema este ca ea nu intelege ca sunt ferit de pericole in zona aia, efectiv nu vrea...Idei?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Sa se mute la tine.

| Matrix123 explică (pentru aditimus):

Am 15 si ea are 14, cum sa se mute?

| aditimus a răspuns (pentru Matrix123):

Nu ai specificat varsta mai sus!

| denisQ00 a răspuns:

Da ce e asa periculos laughing? Sunt crocodili pe drum laughing)?