| Tanana12 a întrebat:

Hei,TPU kiss Am 16 ani,1, 65 inaltime, 46 de kg si vreau sa ma ingras rolling on the floor Cel mai tare sunt complexata de picioarele mele subtiri...si as vrea sa fie mai groase,mai ales ca sunt si lungi, aratand nu tocmai bine.Ce imi propuneti pentru a pune macar 5 kg pe mine? happy
Fundita :**

1 răspuns:
| SabinaRsT a răspuns:

Buna, eu ti-as recomanda sa faci sport, pentru a te ingrasa sanatos. Mergi la o sala de fitness si cere cateva sfaturi instructorului de acolo si cu siguranta vei avea rezultatele dorite si un corp de invidiat.
Bafta!