| ralukutza96u a întrebat:

am nevoie de ajutor.trebuie sa confectionez niste bratari verzi(pentru ceva ziua a ecologiei). Dati-mi idei din ce material si modul de lucru. dau funda si vot la toti!

1 răspuns:
| frumusik96 a răspuns:

Pai stii bratarile prieteniei? In loc sa pui culori diferite pui doar verde si le faci in genul ala. sper ca ti-am dat o idee.
Sau mai era un model din hartie le tai mai mici si le faci verzi si cand le puneti la mana le prinzi cu ceva.