| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei tpu.Credeti ca ar fi ok ca de revelion sa-mi chem iubitul acasa? avand in vedere ca sunt si ai mei acasa.si cum sa-i conving sa-l chem acasa? Dau funda

4 răspunsuri:
| Felissa13Eden a răspuns:

Eu cred ca e okay, mai ales ca paritii tai sunt acasa si ei.
Poti sa le spui direct si sa le explici ca nu o sa se intample nimic atata timp cat si ei sunt acolo.

| TCosminn a răspuns:

O Doamne! Domnisoara, noi nu avem de unde sa stim viata ta sau a prietenului tau. Daca el e serios sau ce vrei tu de la invitatia asta. Asta e o chestie personala, strict personala mai corect. Of!

| Claudiu1905 a răspuns:

Adica sa te folosesti de ocazia asta ca sa-l prezinti parintilorwinking nu rata ca revelion mai avem de abia peste un an