| con12ro a întrebat:

Cu ce se ocupa cei de la S.I.E.( Serviciul de Informatii Externe)? Ce fac in misiunile lor? Sunt convins ca nu e ca in filmele cu James Bond dar totusi... Ar trebui sa fie ceva asemanator. Funda pentru cine ma lamureste si pe mine! Multumesc! happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa stii ca e pe aproape de filme. supravegheaza anumite persoane, diverse companii, achizitii, intalniri internationale

| con12ro explică (pentru suntserios):

De unde stii? laughing)

| suntserios a răspuns (pentru con12ro):

Na, astea sunt atributiilor lor, cel putin cele cunoscute, cine stie stie ce se afla mai in adacul lucrurilor