| anonim_4396 a întrebat:

Cum dau un mesaj de "La Multi Ani" unei fete de care imi place?

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dacă nu ești în stare să îi urezi ceva din suflet singur înseamnă că nu o placi sau îți plac doar formele.

| lovecats123 a răspuns:

Azi este o zi speciala.Ai implinit- ani.DE aceea iti doresc multa sanatate si noroc(in dragoste). Intotdeauna ai fost pentru mine mai mult decat o prietena. etc

| Irina3pouzeltov a răspuns:

Te duci la telefon, pui mana pe el, il deblochezi, intri la mesaje, apesi pe numarul ei si tastezi ''La multi ani'' apesi send si voila! problema rezolvata!