| d0areu a întrebat:

Am varicela de aproape 3 săptămâni. Mi-am luat bitter suedez de la farmacie si crema de galbenele. Are ceva daca ma dau cu ele pe găurile de pe fata avand in vedere ca inca mai am varicela? Dar am 2 găuri pe nas care ma deranjează. Deja m-am dat cu crema de galbenele. Cum se aplica bitterul suedez?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RAY a răspuns:

Normal ca e normal te dai pana dispar toate, daca nu dispar mergi la doctor
http://www.csid.ro/......i-4780835/