| Thesecretgirl2005 a întrebat:

Hei, TPU! Deci sunt foarte trista. Toti rad de mine, de felul in care ma comport. Problema e ca in realitate ei sunt niste idioti! Vorbesc numai tampenii, consuma alcool, fumeaza, se bat intre ei cat si pe altii, fac misto pana si de profesori cu ei de fata etc! Eu nu sunt ca ei si nici nu imi place. Doar sunt o persoana normala. Si cred ca la 14 ani nu e normal sa faci toate astea. Din cauza asta toti isi bat joc de mine, imi pun porecle, spun numai tampenii despre mine, nu ma lasa nici sa respir. Uneori simt ca nu mai pot. Au venit si parintii la scoala, degeaba! Nu mai rezist. Va rog, dati-mi un sfat, sa reusesc sa ii infrunt. Nu vreau raspunsuri la misto. Dau funda celui mai ajutator raspuns!

Răspuns Câştigător
| Juper a răspuns:

Eu zica sa nu ii ei in seama treci peste tu o sa ai de castigat in viata cand ei o sa fie in spital la varsta de 21 de ani tu o sa fi la facultate bucurandu te de studentie

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Nu sunt normale lucrurile astea iar parintii tai trebuie sa incerce sa rezolve problema. De ce nu vorbesti cu ei sa te mute la alta clasa sau la alta scoala? Consider ca atitudinea colegilor tai trebuie luata in serios si cred ca ar trebui sa se ajunga pana la director. Cand eram eu in generala, nu avea nimeni tupeu sa comenteze la profesoristraight face Elevii de acum sunt cei care maine iti dau in cap la coltul blocului. Trebuie luata atitudine urgent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Ei sunt niste idioti".Pai daca sunt idioti, de ce iti mai pasa ce spun?))Ignora-i.Asta in cazul in care e chiar asa cum zici tu si nu exagerezi.

| gratargratar a răspuns:

Muta-te la alta scoala...