| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca baietii (de 12 ani) sunt atrasi de fetele cuminti care nu se lasa cucerite? Sau este posibil ca in timp sa se plictiseasca sa se dea pe langa ele sa le tachineze sa le amuze etc daca ele nu ii plac si nu vor sa fie cu ei iar ei sa renunte? Ofer funda celui mai bun si sincer raspuns! Multumesc!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inainte de pubertate un baiat nu simte dorinta sexuala de asta baieti prefera sa stea cu alti baieti dupa varsta de 14 ani cand incepe pubertatea un baiat simte dorinta sexuala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Baietii de 12 ani sunt atrasi de prajiturelele facute de mamica

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Sunt constienta ca e prea devreme pentru de astea dar e un baiat in clasa si as vrea sa stiu daca ar fi vreo sansa sa ma placa

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca chiar te framanta si esti interesata in mod real sa afli care este parerea acelui coleg fata de persoana ta, poti afla foarte precis si extrem de simplu, chiar de la el, adresandu-i o simpla intrebare. Cu putin curaj si tupeu, scapi de toate incertitudinile tale. Multa sanatate! big grin

| 393Dan a răspuns:

Baietii de 12 ani nu gandesc asa analitic si aprofundat la dragoste. Lor doar le place cum arata fata si daca se comporta bine cu ei si gata.

| anonim_4396 explică (pentru 393Dan):

Deci daca fata nu arata nici un fel de interes el renunta sa incerce sa o faca sa fie cu el?

| 393Dan a răspuns (pentru anonim_4396):

El va tine in el si te va place in secret si va posta intrebari de-acestea pe TPU. Sau daca alta fata ar sa-i atraga atentia ar sa inceapa s-o placa pe ea.

| anonim_4396 explică (pentru 393Dan):

Deci poate renunta foarte usor si nu este intr-adevar 'iubire' adevarata

| 393Dan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, la moment el doar te place de la distanta. Fara contact direct, foarte usor iti schimbi directia.

| AdrianaB1 a răspuns:

Baietii de 12 ani nu sunt atrași de nimic, in ceea ce înseamnă fete.Pentru ei este o joacă.
Îmi pare rău că gândești așa, serios!