| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca baietii (de 12 ani) sunt atrasi de fetele cuminti care nu se lasa cucerite si sunt indiferente la "declaratiile lor de iubire"? Dar este posibil ca in timp sa se plictiseasca si sa renunte sa o tachineze amuze sau complimenteze (pentru a fi cu el)? Daca da ei chiar si dupa mai simt ceva pentru respectiva fata? Ofer funda celui mai bun raspuns va multumesc mult!

16 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

Kittyurthebest nu ai dreptate,``flacaii`` de 12 ani sunt atrasi de pitipoance, deoarece pitipoancele stiu bine ca ``flacaii`` de 12 ani au limuzine, trotinete si acadele si tocmai din aceasta cauza sunt topite dupa pustanii de 12 anihappyAsta-i viata, nu ai ce face.

| anonim_4396 explică (pentru lplostonyou):

Deci nu sunt sanse sa ma placa

| lplostonyou a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt sanse, sigur ca sunt, eu doar am glumit in exprimarea mea, am crezut ca ai inteles aluzia.

| anonim_4396 explică (pentru lplostonyou):

Dar daca a fost 3 ani cu alta si o data m-a folosit ca sa o faca geloasa si acum ei nu mai sunt impreuna? (el a zis ca a vrut sa se impace cu ea si ea a refuzat). Ma gandeam ca face asta ca sa o faca pe ea geloasa si de asta am intrebat.

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani nu se prea vorbeste de iubire, ci de simpatie intre copilasi!

| SG1995 a răspuns:

Dude mai așteaptă 2 ani.

| Xelon a răspuns:

Am o întrebare care ma macină foarte tare, sper sa ai bunăvoința sa imi răspunzi, ce puteți face voi intr-o relație la 12 anișori?

| tudorhit a răspuns (pentru Xelon):

Depinde, sunt unii de 12 ani incat ai fi surprins cat de maturi pot fi. Evident ca nu o sa intretina relatii sexuala, dar e ok sa iasa impreuna sau alte chestii obisnuite.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Pai tie cum ti s-ar parea mai frumos la fotbal de exemplu, sa dai tu un gol frumos sau sa isi dea aia autogol? daca vezi o panarama de se lasa usor mai are rost?

| anonim_4396 explică (pentru Camuflaj2017x):

Inteleg ce spui dar nu vorbesc despre ca se lasa greu cucerita vreau sa spun ca nu se lasa deloc si nu il place pe acel baiat. Daca el stie asta se poate da si batut?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru anonim_4396):

Si pe mine ma "roade" si "nu-mi da pace" laughing exact aceeasi intrebare care-l macina si pe Xelon. Deoarece in acest moment deja am ajuns sa fim 2 in aceasta stare de "dilema totala" chiar ca ar reprezenta un gest civilizat si normal sa ne oferi explicatia solicitata. big grin

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru anonim_4396):

Vrei sa i-o pui cuiva la 12 ani acum mai baby strumph?laughing

| anonim_4396 explică (pentru corbulalbrosu):

Nu vorbesc despre o relatie am pus intrebarea deoarece e un baiat in clasa la noi care a fost cu o fata si acum se da la mine dupa ce eu l-am refuzat si imi e sa nu fie o chestie gen sa isi bata joc de mine ca fata aia a fost topul preferintelor aproape 4 ani si poate vrea doar sa o faca geloasa

| trasalica a răspuns (pentru anonim_4396):

Bai copilasi happy, voi nu mai aveti ce face? ati facut toate lucrurile si v-a mai ramas doar sa va combinati? happy V-ati saturat, de "ata", "9 pietre" etc? Ce pnm sa faca ala la 12 ani, daca are si cu ce laughing. Termina cu prostiile si continua sa te joci cu papusilewinking si el cu masinutele si mai vorbim peste 3-4 aniwinking.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Nebunatici rau voi astia, baieti de 12 ani=)

| tudorhit a răspuns:

Eu sincer urasc genul asta de fete, indiferente si care asteapta sa le scrii tu tot timpul daca nu ele nu iti mai scriu.Mereu am urat genul asta de fete. Eu consider asta o nepasare, dar poate ma insel.