| SpeșălGirl a întrebat:

Hei Tpu.Eu am fost impreuna cu un baiat cam o saptamana.In fine,eu chiar il placeam si eram sigura ca si el pe mine.S-au intamplat niste lucruri si am decis sa ma despart de el, pentru ca mi-a vorbit urat.Atunci cand i-am zis ca ne despartim arata ca nu ii pasa si ma trata cu indiferenta.Astazi,prietena mea a venit la usa si m-a intrebat daca sa ies pentru ca jos e fostul (il cheama Alex) si a intrebat de mine.M-am imbracat repede si am iesit.Cand am iesit din scara,toti prietenii mei si ai lui erau pe banca si s-au uitat la mine si au zis toti:"oooooooooo".I-am salutat pe toti,pe el nu l-am bagat in seama ca si cum nu exista.M-am dus in alta parte si el a venit dupa mine.S-a pus in spatele meu si nu m-am intors dar m-a bagat in seama si i-am raspuns la salut.Dupa l-am pupat pe obraz (cum se face atunci cand te intalnesti cu cineva). Prietena mea a zis ca trebuie sa mergem pana la etajul ei si a zis ca ma ia doar pe mine.Dar cand ne indepartam a venit si el si statea in spatele meu iar ceilalti iau au inceput cu:"oo".Ma baga mereu in seama, se uita numai la mine.Credeti ca mai simte ceva pentru mine?

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Probabil ca regreta ce a facut, de asta se tinea dupa tine. Daca te-a jignit odata o va face si a doua oara. Gandeste-te bine inainte de a lua o decizie.

| Liviu a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Asa de, pui tu sentinta vinovat pana la moarte, tu nu ai aruncat niciodata puisor cu vorbe grele? laughing Ce te-as fierbe putin in suc propriu, pe mana mea o saptamana, joci pe sarma blushing

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Liviu):

Stai linistit ca eu am avut grija sa imi gasesc pe cineva cu bun simt si care stie sa respecte o femeie. Odata ce sunt respectata, respect la randul meu. Asa ar trebui sa se comporte ambii intr-o realtie, nu sa arunce cu vorbe grele si sa arate care e mai smecher. Pentru ce sa accepte in continuare jigniri de la o persoana care nu stie cu ce se manaca respectul? Cand vorbim de respect, vorbim si de maturitate, si multora le lipseste acest lucru din pacate.

| Liviu a răspuns (pentru IsabelaIssa):

Se mai intampla sa mai arunci si cu vorbe grele, oricat de mult respect ai avea, se intampla.La suparare omu spune multe care nu vrea sa le spuna, se mai intampla.Sunt de parere ca toti gresim.Acum ce sa facem, laughing Sanatate sa fie.

| IsabelaIssa a răspuns (pentru Liviu):

Eu consider ca nu e cazul sa faca compromisuri dupa o saptamana de "relatie". Oare de ce era nevoie de jigniri si vorbe grele dupa o saptamana? O consider in continuare lipsa de maturitate si aici compromisul nu isi are locul.

| andra6969 a răspuns:

Hey! Deci baietii in general vor sa para taru, ca nu le pase, desi inauntrul lor le pasa, si inca mult... Eu