| SanDARA22 a întrebat:

Hei TPU, situatia iar s-a incurcat (intrebarea precedenta), ex :
El in timpul zilei a vorbit foarte mult cu colega din spate, el vorbeste mereu cu ea despre scoala. Ma rog, si i-a luat un pix si a lasat-o cu el. Apoi i la cerut putin si i l-a dat inapoi si ca sa il ia trebuia sa-i ceara te rog frumos, anyway au vorbit extrem de mult si mi-a picat fata ei tot radeau. Si pana la urma el observa si apoi vorbea cu ea gen "Da bine. bine hai lasa-ma"apoi a vorbit mai putin ea, dar ea nu se lasa mai avea oleaca se intindea pe acolo facea orice sa o bage in seama.Am inceput sa-l privesc mai urat si se pregatea sa ma intrebe ce am, si i-am intors spatele. Si tot asa se tot uita la mine cand ma intoarceam sa-l privesc. Eu nu inteleg nimic! pentru ca eu cred ca o place, dar apoi nu am mai crezut si apoi da. M-a aburit de tot. Daca fac oleaca pe suparata. face si elstraight face.

2 răspunsuri:
| TheLittleStrange a răspuns:

Daca chiar ti la el ar trebui sa ai incredere in el...

| goodyke a răspuns:

Intotdeauna ignoranta a dat roade, dar nu intinde coarda. Incearca sa-l ignori pana incepe sa-si puna semne de intrebare si daca el cedeaza si vine sa vorbeasca cu tine, lasa de la tine si incearca sa vedeti de fapt ce vreti unu de la altu si cat va pasa unul de celalalt