| draguta12tha a întrebat:

Hei TPU
Vreau un sfat ascult tot mai des muzica de la rihanna sau iggy azalea sa intamplat sa simt ceva pentru un baiat ma gandesc la el ma uit la profilul de facebook apoi ma simt prost cand o fata ii comenteaza la poza si de la un timp s-a cam indepartat de mine si numi place asta de atunci ascult aceaste melodii si am o stare ciudata.un sfat va rog?

2 răspunsuri:
| deny1230 a răspuns:

Si ce legatura are Iggy Azalea sau Rihanna in faptul ca tu esti geloasa ca alta fata ii scrie comentarii la poze? This doesnt make any damn sense, like seriously -_-

| mraby a răspuns:

Spune-i in fata ce simti... poate ca si el simte la fel... sper ca te-am ajutat