| Tweety_2263 a întrebat:

Hei:*va rog sa imi dati si mie niste statusuri ceva despre prieteni falsisad...love struck

Răspuns Câştigător
| Symonikutza18 a răspuns:

♥Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost

♥ [ nu`s ][ wave` ]niciodata nu e prea tarziu`! toate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu. ridica doar degetu` mijlociu`?!

♥ Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!

♥Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist."

♥Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist, daca nu m-as purta asa!

♥Am pornit la drum pur precum lumina.Un copil cu scantei in ochi care nu stia ce-nseamna vina cautand iubirea si stima.Si cum nu stiam sa lovesc, viata m-a lovit prima...

♥Am invatat ca nu conteaza CE ai in viata, ci pe CINE ai... Iubeste-ma cand o merit cel mai putin...Atunci am nevoie cel mai mult!

♥Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc.

♥Invat sa plang fara lacrimi,sa admir cu masca indiferentei pe chip,sa sufar razand de fericire,am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!

♥Nu exista replica atat de usturatoare ca dispretul tacut,chiar daca uneori, inima iti moare.

starTotul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!

funda?

2 răspunsuri:
| camy417 a răspuns:

1.ce prieteni ai si tu cand spui DA si ei spun NU?
2.un cerc de prieteni nu se face cu compasul?
3.prietenii sunt ca niste pereti:se darama daca nu-i respecti...
4.niciodata nu vei avea prieteni nepotriviti.vei avea doar prieteni falsi
5. vrei sa-mi fii prieten? fami un favor...niciodata sa numi ceri ajutor.cam asta insinuiezi cand imi spui ceva deci ia-ti adio de la mine de la "prietanea" ta
6.nicioadata sa nu-i tradezi pe cei cei iubesti caci vei dovedi ca nu ii doresti...
scuze numa atatea am reusit sa campun...nu am vrut sa iau nimic de pe net... sper sati placa

| Tweety_2263 explică:

Hei*va multumesc mult pentru raspunsuri...credeti'ma ca mi'au fost de mare ajutorlove struck