| lanaaaaa a întrebat:

Hei, voi ce vreti de pasti? I mean, eu nu stiu ce sa vreau pentru am detoate telefon, ipod, bani, si haine in fiecare lunastraight face NU STIU CE SA VREAU AJUTORRRRRRRRRRR

Răspuns Câştigător
| Namastee a răspuns:

Un cainee:X o pisicaa:* papagalllday dreaming sau un iepuresmughee hee

7 răspunsuri:
| apalipis a răspuns:

Well, ai putea sa ceri sa mergeti undeva intr-o excursie.la munte thinking
Poti sa ceri un animalut day dreaming
Altceva, nu stiu ce ai putea sa ceri laughing. Incearca tu sa-ti dai seama ce ti-ai mai putea dorii.

| TiMan a răspuns:

Cere si t un fratior/surioara rolling on the floor Sa-ti faci si parintii fericiti happy

| Marius_1903 a răspuns:

****e in gura majoritate din Romania se lauda si sunt niste paduchi

| lanaaaaa explică:

Am uitat sa mentionez, am 5 caini o pisica si un peste big grin
excursii nu pot, nu au ai mei concediu, alte idei?laughing

| lucoj a răspuns:

Roagal pe tatal tau sa te ierte ca esti homosex

| Invisible a răspuns:

Minte mai multa nu ai vrea? big grin

| Iubitha a răspuns:

ESty un rasfatat! ce poti sa iti mai doresti un pc nou sau bicicleta role o excursie nu stiu