| LoveChocolatexD a întrebat:

Heii; 3, revin cu o intrebare...sunt timida, nu duc asta la extrem, dar trebuie sa scap de timiditate deoarece nu ma ajuta cu nimic. Vreau sa scap...dar prin niste pasi clari! Aveti ideii? Sau daca ati trecut prin asta, ati reusit repede sa scapati de timiditate? Dau fundita puppy dog eyes.

P.S. Precizez ca am 15 ani happy.

2 răspunsuri:
| LucianP a răspuns:

Salut. si eu obisnuiam sa fiu timid, apoi mi a explicat o fata, ca trebuie sa spun ce gandesc, nu te omoara nimeni daca esti directa, timiditatea nu e buna mereuwinking

| LoveChocolatexD explică (pentru LucianP):

Asta stiu si eu...dar trebuie s-o iau incetul cu incetul. Mersii pentru raspuns happy.