| anonim_4396 a întrebat:

Heii...
de cand am inceput scoala am impresia ca un coleg ma place. nu prea vorbesc cu el deoarece sunt putin mai timida. de fooaarrttee multe ori il prind cand se uita la mine in ore sau prin pauze. cateodata cand vorbesc cu el parca nu are curajul sa se uite in ochii mei. intr-o zi ne-a pus profesoara de germana (eu locuind in Austria) sa ne scriem numele pe biletel iar dupa ce am tras din biletele trebuia sa scriem persoanei care am nimerito. el m-a nimerit direct pe mine. dupa ce am terminat de scris scrisorile vine el fericit si-mi da scrisoarea. iar la inceputul scrisorii scria "mein Larisa..." tradus ar veni Larisa mea. Mie mi se pare putin ciudat deoarece eu nu pot sa-i spun cuiva dragul meu sau chestii din astea daca nu prea vorbesc cu el. ma rog.
intrebarea mea este urmatoarea: voi credeti ca ma place?
de curiozitate vreau sa aud parerea voastra mersi mult si fundita celui mai bun raspuns!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Baiatul este indragostit lulea de tine.

| Thia a răspuns:

"Draga mea..." ce penal suna asta (scuze,.) big grin
Logic ca te place, "citeste printre randuri".dar eu zic ca din ce ai spus mai sus..."se vede de la o posta"ca e nebun dupa tine laughing Ar trebuii sa vorbesti cul.ti-o spun in calitate de 'tupeista' :* Te pup