| RahelaIvan20 a întrebat:

Heii, ma puteti ajuta spunandu mi ce pot sa fac sa mi mai creasca piciorul macar putin? N as vrea nici sa arat ca un clown cu lopeti in picioare, dar nici sa rada ceilalti de mine ca am picioare de bebelus... Am 13 ani si numarul pe care l port la picior este de 34... Ce as putea sa fac in acest caz? Va rog mult sa ma ajutati.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai la 13 ani inca iti creste piciorul ce graba e? Iar acest lucru nu e influentabil, cat e, atat e.

| RahelaIvan20 explică (pentru Adry05):

Problema ar fi la incaltaminte gen

| Adry05 a răspuns (pentru RahelaIvan20):

Incaltamintea n-o sa fie niciodata problema in zilele noastre, fii serios.
Sunt luate in considerare toate marimile, daca nu gasesti in magazine pe vreun site vei gasi sigur.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma asteptam ca la 13 ani sa stii ca nu exista creme, masaje sau vraji, care sa-ti ajute la cresterea piciorului.
Nu pot sa cred ca, inca visezi la minuni, cand este dovedit stiintific ca, vei creste atat cat ai mostenirea genetica de la mama si tatal tau, iar picioarele sunt parte din mostenirea asta genetica.

| WaterDrop a răspuns:

Desi umbla un mit care zice ca masura piciorului la baieti este direct proportionala cu cea a XXX, nu trebuie sa te ingrijorezi.Problema este doar in mintea ta si cu siguranta doar tu ai observat asta.Vezi`ti linistit de viata, conteaza ce scoti pe gura nu cat de mari ai picioarele happy