| Madycu a întrebat:

Heii TPU am mare nevoie de ajutor, este un baiat pe care il plac si suntem buni prieteni dar el nu observa...si sora lui vrea sa ii spuna dar eu nu o las si nu stiu ce sa fac va rog dati-mi niste sfaturi, va implor!

Răspuns Câştigător
| veveritacafenie a răspuns:

Pai este foarte complicat laughing) deci in primul rand incearca sa te faci remarcata sau sa il faci sa nu te uite in al doilea rand las-o pe sora lui sa-i spuna lui si spune-i surori sa ii spuna lu frasu` laughing " am aflat si eu fara sa vreau dar sa nu ii spui ca ti-am zis ca nu stie ca eu stiu" laughing) crede-ma functioneazaa laughingwinking cool sper sa imi asculti sfatulwinking o sa functioneze te asigurwinking :*
funda? smug big grin

| Madycu explică (pentru veveritacafenie):

Da, dar eu ma tem ca daca el afla dupa se va supara, sau...sincer chiar nu stiu ce sa fac de aceea am nevoie de sfaturi, pentru ca toti cred ca noi ne placemlaughing si ieri cand cineva ne-a vazut, ne ura casa de piatra laughing) si debea dupa ne-am dat seama ca vorbeste despre noi si nah...nuj ce sa fac ca ma tem de raspunsul lui!

| veveritacafenie a răspuns (pentru Madycu):

Nu iti fie teama fi mai BARBATA laughing) nu ai nimic de pierdut sigur va spuna "DA" succes :* baftaa
si stai linistita nu cred ca sar supara daca si el te place afland acest lucru il face mai fericit :*
baftaa :*
funda? big grin laughing

3 răspunsuri:
| DiamantulAuriu a răspuns:

Salut, ai putea sa-i spus chiar tu ca il placi si sora ta sa va ajute sa face-ti lipeala.Ai putea sa te faci si tu observata in vreun fel.
Pa pa