| Sweeeetyy a întrebat:

Heii TPU! Am nevoie de un sfat, ma puteti ajuta? Sunt cu un baiat de 6 luni, dar e o mica problema. Parintii mei nu vor sa ma lase cu el.Este un baiat bun,intelegator si ne iubim mult amandoi, ce as putea face de ai convinge sa renunte si sa ma lase? Cum as putea sa le demonstrez ca ne iubim mult si nu putem renunta. Un mic sfat daca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Axys a răspuns:

Decizia iti apartine draguta mea daca il iubesti cu adevarat treci peste orice nu mai conteaza ca parinti tai nu il accepta cu timpul o sa fie nevoiti sa faca acest lucru pentru ca tu esti fiica lor ei acum vor doar sa te protejeze poate nici nu il cunosc pe baiat si ca orice parinte care isi iubeste copilul vrea ce e cel mai bine pentru el poate de asta se intampla acesc lucru.

| Sweeeetyy explică (pentru Axys):

Chiar mi-ai fost de ajutor. Mersi

4 răspunsuri:
| abcde12345 a răspuns:

Trebuie pur si simplu sa porti o discutiecu ei in care sa le aduci argumente puternice ca ai nevoie de cineva cu care sa vorbesti mai mult, si simti ca el este acea persoana... Mult noroc happy

| Sweeeetyy explică:

Mersi mult happy

| Sweeeetyy explică:

Multumesc,mi-ai fost de ajutor!