| Unicornegru22 a întrebat:

Heii TPU! Cate kg pot sa slabesc in 17 zile daca nu mananc mult si fac mult sport? Dau funda

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Maxim 1-2 kg

| CuriousStuff a răspuns:

Depinde de metabolismul tau, de cat sport faci, de ce mananci... Nu iti putem da un raspuns precis.

| BloodyLips a răspuns:

Cam 14-15 dacă ții o dietă de genul dukan, dar ai grija sa nu te înfometezi si sa nu pui la loc kg căci dacă vrei să slăbești cat mai mult în cat mai puțin timp nu prea e sănătos și de durată.Mai bine încet și sigurhappy

| suntserios a răspuns (pentru BloodyLips):

Cum sa slabeasca 14 kg in 2 saptamani bre?