| LollA345 a întrebat:

Heii' TPU eu am dintii puţin cam galbeni si vreau sa.i albesc intr.o zi dar fara sa merg la dentist ce sa fac...

Răspuns Câştigător
| qDenni a răspuns:

Eu am auzit ca dac te speli cu pasta de dinti si pui si sare dintii se albesc happy...si daca cumva bei cafea sau cola renunta ca dintii ti se ingalbenesc si se pateaza de la suc si cafea

3 răspunsuri:
| alexandramarya a răspuns:

Spala-i cu pasta de dinti apoi cu sare si dai si cu bicarbonat apoi mai dai o data cu pastawinking
sa vezi ca se vor mai albiwinking
si eu fac la fel si iti spun din propria mea experientawinking

| M25M a răspuns:

Intr-o singura zi nu poti sa ii inalbesti. Daca fumezi sau bei cafea opreste-te. Poti in schimb sa te speli pe dinti dupa fiecare masa. Sunt paste speciale pentru albirea dintilor.

| LollA345 explică:

Nu fumez si nu beau cafea