| bolly a întrebat:

Heii TPU!:* Vreau un sfat, sunt clasa a9-a, am 15 ani si de obicei la scoala ma imbrac mai asa de moda veche si as vrea sa adaug o schimbare in viata mea dar nu numai la haine ci si la caracter. va rog frumos, dati-mi niste idei de stil dar care sa se potriveasca cu caracterul si in leg, cu baietii. cum sa fac sa ii seduc asa putin. Multumesc mult de tot! funda+vot:*

4 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Exista un proverb: "Lupul isi schimba blana, dar naravul ba!". Cam asa e si cu tine! Poti sa ti schimbi stilul vestimentar dar nu si caracterul. Caracterul se formeaza pe o perioada lunga de timp, nu ti poti impune sa fii intr un anumit fel si sa te astepti sa faci asta natural.
Personalitatea ta se invarte in jurul a tot ceea ce s a intamplat, sunt lucruri care te marcheaza si ti contureaza caracterul.
Ai putea incerca totusi sa ti impui niste reguli:
Sa zambesti mai des!
Sa vorbesti mai incet!
Sa citesti mai mult!
Chestii care crezi tu ca te vor face o persoana mai interesanta.
Cat despre stilul vestimentar, trebuie sa tii cont de forma corpului si inaltime.
Mai lasa cateva detalii si poate gasesc niste poze!tongue

| SpeciMen a răspuns:

Nu vrei sa ma seduci pe mine?

| AnnaS123asd a răspuns:

Heii.
nu.ti pot da idei de stil (si caracter)
Trebuie sa stiu cateva lucruri despre tine.
daca vrei lasa-mi idul tau pe privat :* si te ajut cu cea mai mare placere kiss
Kisses.

| bolly explică (pentru AnnaS123asd):

Xandra112. id meu [dj.corii_xd]