| Wayn3 a întrebat:

Hello.acum o saptamana am fost in disco la finala balurilor. acolo am remarcat o fata care mi-a placut maxim. De fapt eu o cunosteam dar doar din vedere de la fostul liceu iar in acea seara mi s-a parut foarte stralucitoare. Stiu ca ea e mai mica cu 1 an, dar bine sa trecem la subiect.in timp ce dansam, o mai admiram cate putin iar in timp ce o admiram s-a intamplat ca si ea a intors capul dupa mine. Iar apoi si ea tot intorcea capul dupa mine, as dori niste pareri de-ale fetelor. voi daca ati vedea un tip care va priveste insistent, v-ati uita la el doar pentru a vedea daca va mai priveste sau daca va place?

Răspuns Câştigător
| crisa_1520 a răspuns:

Buna. ma surprinde sa vad ca mai exista astfel de povesti.foarte frum. eu de multe ori m-am uitat doar sa vad daca mai sunt admirata.privita.dar la un moment dat vine si ziua in care intorci capul si ramai asa laughing) cand iti place pai asa ramai. mult succes si sa nu va jucati cu iubirea

1 răspuns:
| Wayn3 explică:

Ma gandeam sa-mi incerc norocul cu fata big grin ca nu strica
merci pentru incurajare