| UrSuL3Tz a întrebat:

Hello, as dori si eu niste site-uri free unde imi pot face niste pareri despre cum sa ma tund, ca de ex : site unde faci o poza la cap iar dupa imprimi poza pe site si iti vor aparea mai multe frizuri cum iar sta bine unei persoane tunse. ( In caz ca nu stiti nici un site dinacesta, pot spune ca imi sta bine cu parul peste ochi,(pe dreapta) dar am parul incredibil de moale si ca sa stea in sus imi dau de fiecare data dupa spalare pe cap, dupa cu feonul. parul chiar este foarte moale...si am incercat sus sa ma tund mai scurt si degeaba si nu pot sa il las lins ca mi-ar sta oribil! Vreo parere / site/uri? multumesc de ajutorwinking

3 răspunsuri:
| foxsilver a răspuns:

Pe site-ul asta ai posibilitatea sa vezi cum ti-ar sta cu o anumita tunsoare:
http://www.divahair.ro/......a_te_tunde
Trebuie doar sa dai click pe "Noul tau look la cateva click-uri distanta".

| UrSuL3Tz explică (pentru foxsilver):

Iti multumesc pentru ajutor "cred" dar cu ce ma poate ajuta acel site? Sunt baiat in caz ca nu citesti ce am spus mai sus sau ca nu te uiti la avatar! Pe site zice despre daca ti parul in coada despre tampenii din astea. Zimi cu ce ma ajuta?! Iti spun eu : cu nimic!

| foxsilver a răspuns (pentru UrSuL3Tz):

Bine, atunci fa-ti un cont pe site-ul asta, si vei putea sa probezi o multime de tunsori:
http://www.happyhair.ro/coafuri/tunsori-pentru-barbati/&page=2