| Liora a întrebat:

Hello. Cum sunteti? Intrebarea asta poate ca o sa fie un pic strange si da, stiu ca multi pun astfel de intrebari aici dar situatia sta cam asa in cazul meu : ok, deci am cunoscut un tip cam de 3 saptamani si am iesit in oras de cateva ori. Bun, greseala mea a fost ca l-am lasat sa ma sarute de la prima intalnire si de atunci se tine scai de mine. Oare el crede ca suntem impreuna? Ce ar trebui sa fac sa il tin un pic mai la distanta, sau ce sa ii spun ca sa inteleaga ca eu de fapt nu prea sunt tare interesatat de el ( asta am realizat numai acum), dar fara sa il supar prea tare?

Răspuns Câştigător
| RullerOfAllEvil a răspuns:

Trateaza-l exact asa cum ai vrea tu sa fii tratata in cazul in care ai fi indragostita de un tip care nu simte la fel pentru tine.
Pur si simplu spune-i adevarul si explica-i ca il preferi in calitate de prieten, nu de iubit.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai dar dupa mine zic ca ala se tine de tine pentru sex. ce zice---aaa pai din prima sarutuu, in o saptamana o bag si in pat, dupa ciaoo.

| DulceLup a răspuns:

Stai linistita ca nu e prost. Vede deja ca il ignori. Dar ce, daca v-ati sarutat din prima care e problema? Ce, vroiai timp de gandire?
E clar ca dupa 3 saptamani isi gasea el pe alta daca vroia sex. Dar daca inca se tine dupa tine, e ceva la mijloc. Poate chiar te place si nu stie prin ce metoda sa te abordeze ca sa fii cu el.

| bogdiy a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa ii spui in fata ceea ce simti

| 7Omar7 a răspuns:

Orcand i-ai spune s-ar supara deci e tot aia... spune pe fata nu te mai ascunde pentru ca va fi mai greu.