| Ofatacuvise a întrebat:

Help! Dau funda. iubitul meu are majorat si mergem impreuna. Faza e ca o sa fie acolo si fosta lui prietena si el imi zicea ca a fost singura fata pe care a iubit-o si asa. Plus ca e super frumoasa....Si ma simt foarte prost sa o stiu acolo.dar nici sa il las singur nu vreau. Sfaturi? Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Mergi sigura pe tine si nu-ti bate capul! Cu ocazia asta testezi si daca te iubeste! De ce sa te simti prost? Si tu esti o fata frumoasa si ma gandesc ca ai si alte calitati deosebite! Numai bine!

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Nu mai mergeti ca sa te simti prost toata seara.
Iar daca mergeti spune-i dinainte ca nu il vrei in preajma ei deoarece esti geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incredere e tine.Fosta tine de trecut

| petitconseil a răspuns:

Adica numai pe ea a iubit-o, iar pe tine nu te iubeste? Eu in locul tau nu l-as lasa sa mearga la un chef unde vine si fosta lui, in orce caz el va saliva dupa ea, isi va aduce aminte de toate momentele cu ea...asta daca spui ca ea a fost singura fata pe care a iubit-o.Si ma intreb, tu ce esti pentru el, ce reprezinti atunci? Si de ce sa mergi cu el undeva unde stii sigur ca el o va privi pe aia?