| Popescu_Roxana_1990 a întrebat:

Help ..i.am spus unei fete ce ask are băiatul pe care i-l plac si i.am pus lui niste întrebări de fata cu fata aceea.si acum imi e frica, daca intra ea pe ask si ii spune aluia ca eu i.am pus întrebări? Ma voi face de ras in schimb ea a spus ca nu dar de mie frica.ce as putea face? crying

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Telenovele online... traiti si voi in realitate

| bbu2eugen a răspuns:

Discuta cu ea si spune-i ca nu e ok daca te minte si ii spune lui. Stai linistita ca nu e o crima asta stiu cum te simti dar ia-o usurel pentru ca totul se face cu calm.

Vorbeste cu ea sa nu cumva sa faca o gluma de genul. Dar te-ai gandit ca ar putea fi un pas inainte? Daca ea ii spune ca tu ai pus acele intrebari probabil vei descoperi ca si acel baiat te place. Nu trebuie sa te agiti asa, nu ai facut o crimawinking pana la urma nu ai decat de castigat.