| helllauuu a întrebat:

Hey! am avut aseara un vis dar nu mai tin minte ce am visat, stiu doar ca m-am speriat si am tresarit la pat, cred ca era sa o lovesc si pe sora mea care dormea langa mine, tin sa mentionez ca nu e prima oara, de ce credeti ca am reactionat asa, sau nu stiu spuneti-mi o parere?!

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Erai inca ''sub influenta'' visului si nefiind complet treaz, ai amestecat elemente din vis cu realitatea. Daca te trezesti in anumite momente ale somnului, atunci cand dormi cel mai adanc, iti ia ceva pana sa te dezmeticesti si sa distingi ce e real de ceea ce tocmai ai visat. Nu prea ai ce sa faci in privinta asta pentru ca e imposibil sa stii cand vei avea un cosmar sau daca te vei trezi in timpul unuia.

| Predator30 a răspuns:

Pentru ca subconstientul tau a facut asta, nu trebuie sa te speri se mai intampla, incearca sa nu te mai gandesti la chesti urate noaptea.

| Fintommi a răspuns:

laughing) eu visez apocalipsa cu zombii in fiecare seara aproape si nu ma mai plang rolling on the floor)))

| helllauuu explică (pentru Fintommi):

Nu mă plângeam, doar am vrut sa va stiu părerea.