| Monyycaa a întrebat:

Hey,am si eu o problema, imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii spun, mam imprietenit cu el dar nu stiu cum sa ii spun ca imi place de el acum intr-o seara i-am scris pe fb











,, eu :Buna.Ma-i putea ajuta cu ceva?



el



buna



cu ce?



eutongueai eu am facut un pariu cu o fata ca mei imi place de un baiat si trebuie sa ii zic dar nu am voie sa cer sfatul numanui si ea are toate parole mele numai asta nu ia-m dat-o si m-am gadit ca tu esti baiat si ma poti ajuta.Cum sa ii spun ca imi place de el?



el:jaja eu nu stiu iarta-ma



eu Asa de curiozitate cati ani ai?



el:17



eu :si ai iubita? Sper ca nu te superi ca intreb



el:nu am



eu:si nu iti place de nici o fata?



el:de multe



jaja



eu :Si mie imi place mult de baiatul ala dar nu prea am curajj sa ii zic ca imi place de el







el:nu-ti place mult daca nai curaj







eu :Abia vvb cu el



nici nu stiu ce parere are el despre mine



el:AHa



eu:



Poate crede ca-s urata ca-s proasta si tampita ca ii zic ca imi place de el



el:



nu stiu ce sa-ti zic



jaja



eu :



DE EXEMPLU: eu te-as spune ca imi place de tine, cum ai reactiona?



ai rade de mine, nu?



el:



nu doar mie imi place de una



nu stiu



cum as reactiona



eu:dar tie iti place de cineva?



el::



da



eu cum o cheama?



el:



andrea



eu:



si de ce nu ii zici?



eel::



nu trebuie ca stie



si eu stiu ca-i place de mine



eu:



aaa



eu:Am vb azi pe fb cu baiatul de care imi place si el a spus ca ii place de o fata



el:



trebuie sa plec



pa



eu:pa"







Asta e ce am vb cu el intr-o seara



As vrea sa ii spun mai irect ca imi place de el dar nu prea stiu cum.Va rog ajutati-ma, dau FUNDA







P.S :El nu sta in Romania, el vine doar in vacante in Romania si ru ma intalnesc cu el doar vara cand merg acolo la parintii mei, parintii mei cu el lui stau vizavi si sunt buni prieteni

Răspuns Câştigător
| lizemm a răspuns:

Draga mea, cred ca ar fi bine sa nu ii spui direct faptul ca iti place de el. ii dai tu niste replici dragute, il poti alinta dar asa suptil, nu o sa ii spui puisor, poti sa incepi o replica (atunci cand el iti scrie cu DRAGUL MEU)...chestii marunte. il poti intreba despre pasiunile lui, apoi ii spui ca esti interesata si ii ceri sa iti explice (asta il face si pe el sa se indragosteasca) ii poti spune cateva glume dragute de la care sa incepeti o dicutie amuzanta (baietii iubesc sa ii faca cineva sa rada)
bine dar vezi sa gasesti ceva amuzant nu o prostie....si apoi ii poti spune ceva in genul "cred ca ma indragostesc, imi place sa vb cu tine"
bafta multa... pune-ti poze feminine pe fb. nu extravagante sau sa arti ca o C... nu te machia f strident, fii simpla si naturala. FII TU. TE PUP. MULTA BAFTA

| 2B a răspuns (pentru lizemm):

Ce dreptate ai! Exact ca la mine!

| 2B a răspuns (pentru lizemm):

Ce dreptate ai! Exact ca la mine! Ascult-o pe lizemm! Pentru ca spune adevarul nostru!

| lizemm a răspuns (pentru 2B):

winking multumesc

| 2B a răspuns (pentru lizemm):

Nicio problema!

| Monyycaa explică (pentru lizemm):

Da-mi te rog id tau!

| lizemm a răspuns (pentru Monyycaa):

Emy_kiss93

| Monyycaa explică (pentru lizemm):

Ti-am trimis cerere

7 răspunsuri: