| MaditsSaaa a întrebat:

Hey

Ce ati face daca ati fi o provighetoare[fara glume]

Funda pentru cel mai frumos raspuns[si sincer]

Răspuns Câştigător
| NobodyHeree a răspuns:

Daca as fi o privighetoare, as zbura invartindu-ma bucuroasa, stiind ca toata lumea zambeste la auzul numelui meu.Si as mai fi mandra, ca in popor exista vorba 'canti ca o privighetoare'' :-)

3 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Mi-as schimba programul si as canta si in miezul zilei nu numai seara tarziu si dimineata devreme.Am observat ca la amiaza oamenii sunt cel mai stresati si au nevoie sa li se aminteasca ca nu exista numai munca pe lume; poate ca, stiind ca pot auzi divinul meu glas-scuzati lipsa de modestie!-oamenii si l-ar modifica pe al lor si ar adauga si o pauza de auditie la pranz; stiu ca iubirea trece prin stomac, dar ce sterila ar fi viata fara muzica!

| solumaam a răspuns:

As zbura si as canta incontinuu ...nu asta fac privighetorile?

| NoChanceForUs a răspuns:

M-aș feri de uliu ca de dracu`.