| Yurim a întrebat:

Hey! Cum ii spun unui baiat ca il plac? Stiu, poate suna ciudat, dar problema e complicata pentru ca nu ne cunoastem de mult timp, ne-am vazut doar o data fata-n fata si a fost pentru vreo 3 minute. I-am cerut instagramul si vorbim acolo, nu stiu cum sa ii zic, imi e frica de răspuns si totusi cred ca m-ar crede ciudata pentru ca nu ne cunoaștem aproape de loc. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai de ce sa-i zici nimic, ca de te place, te va cauta el si iti va vorbi. Asteapta ca baiatul sa faca primul pas!

| 1997onur a răspuns:

Sai spui adevărul ce simți cu adevărat pentru el cu adevărat e greu da este adevărat asta nu ai cum sa negi așa ceva este greu sa recunoști cu adevărat ce simți cu adevărat pentru omul pe care îl placi cu adevărat sau mai rău de când iubești pe cineva și trebuie sa spui asta deja acolo e moarte curata dat alta soluție nu exista alta cale nu exista trebuie sa-i spui ce simți cu adevărata pentru el normal ca o sa simți câți iese inima din piept și cine știe ce o sa se mai întâmple îți dai seama te uiți în ochi omului pe care îl placi cu adevărat este o bătaie infintita și greu al dracu de greu sa faci față sa dai ochi cu omul pe care îl placi cu adevărat nu poți defini cu adevărat cum este cu adevărat ori când te mult ai vrea e mult prea mult sa poți defini ce însemna pentru tine omul pe care îl placi cu adevărata dar trebuie sa știe adevărul ce simți cu adevărat pentru el ia-ți inima în dinți și mergi cu curaj și spune-i ce simți pentru el cu adevărat.

| juljewel a răspuns:

Incearca altfel daca tot zici ca vorbiti pe Instagram. Spune-i ca l-ai visat, vezi cum iti raspunde. Daca rade si raspunde smechereste si e foarte curios cum l-ai visat, pare interesat de tine(puii mei, simti cand te place barbatul), te place.
Daca ti-o taie rapid, ce sa zic, move on...