| AngelNycoleta a întrebat:

Hey.este adevarat ca daca un baiat "atinge" o fata si aceasta il pocneste inseamna ca fata are fitzee?

Răspuns Câştigător
| WTFuck a răspuns:

NUU inseamna ca baiatul e nesimtit si merita pocnit laughing, dar depinde daca te-a atins un pic sau din greseala el astao sa zica ca ai fite dar daca a facut-o cu buna stiinta nu inseamna ca fata are fite, inseamna ca baiatul a fost un magar si un nesimtit happy

5 răspunsuri:
| iulikka a răspuns:

laughing Normal ca nu ...depinde si de zona unde "atinge" baiatul ...Pe tine daca te`ar atinge un baiat intr-o zona mai intima un baiat cum ai reactiona?

| DiaNa357 a răspuns:

Bunahappy
Pai nu trebuie sa fie neaparat fitoasa ca sa l pocneasca pe acel baiat, poate fetei nu i place sa fie pipaita de oricine.
Eu cred ca daca numa putin o atinge nu trebuie sa l pocneasca dar daca o atinge mai muult si in locuri mai intime(si fata nu vrea) trebuie sa l puna la locul lui.
Sper ca te am ajutat:*

| Saya555 a răspuns:

Buna, nu e adevarat in toate cazurile. In cele mai multe cazuri fetele fitoase se lasa "atinse" de baieti. Depinde de cheful lor. Dar eu iti spun: nu te lasa atinsa de ei.

| madutza2468 a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca respectiva fata are fite.insa daca este un baiat oarecare adica sa nu fie iubitul ei, in aceasta situatie mi se pare ca el este cam nesimtit sau mai bine spus nu stie sa respecte o fata, ceea ce nu este placut la un baiat.un baiat cred ca poate face asta unei fete cand simt ceva amandoi sau sunt intr-o relatie...in fine depinde si unde a atins-o.

| madutza2468 a răspuns:

Dupa parerea mea nu cred ca are fite.insa in aceasta situatie cred ca baiatul este cam nesimtit sau mai bine spus nu stie sa respecte o fata, ceea ce este un lucru urat si deranjant la un baiat.bine daca ei sunt intr-o relatie gestul acesta este firesc.el isi poate permite asta atunci cand simt ceva amandoi sau sunt intr-o relatie.