| elenaelly1234 a întrebat:

Ajutati-ma! Timp de o saptamana am avut un iubit... dar m-am despartit de el pentru ca un prieten de al lui mi-a spus ca ma insela cu inca 2 fete. fostul mi-a zis ca nu. desi. am multe indoielii. ca m-a inselat. si habar nu am ce sa fac sad Apoi i-am zis fostului ca prietenul ala mi-a zis. si s-au certat din cauza mea ..Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa verifici daca fostul tau chiar te insela, si esti sigura ca poti avea incredere in acel prieten al lui?

| Syrenutxa a răspuns:

Niciodata nu trebuie sa te increzi in prietenii lui. Tot ce fac ei e sa te desparte de prietenul tau si ii dau pontul lui ca tu nu esti potrivita pentru el din moment ce usor te-a fraierit. Daca tii la el ii vei arata intotdeauna ca cuvantul lui e pe primul loc. Imi pare rau pentru ceea ce ai facut...doar pentru data viitoare sa stii mai bine.

| AlexxMari23 a răspuns:

Daca el insista sa va impacati poate chiar nu a facut nimic,totusi doua fete e prea iesit din tipar, dar daca el nu insista inseamna ca e ceva la mijloc, dar mai bine nu ai incredere in prietenul lui, poate este el gelos, poate ca ii place de tine