| TheKitty a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor. Imi place de un baiat si cred ca si lui ii place de mine, dar nu sunt sigura. Vreau sa ii dau de inteles ca il plac, distribuind o piesa draguta pe facebook. Acum va rog sa ma ajutati cu aceasta piesa, o piesa frumoasa, de dragoste, prin care el sa inteleaga ca il plac. Oricum el la fiecare postare de-a mea comenteaza asa ca, daca o sa comenteze si la asta, inseamna ceva laughing Dau funda pentru cea mai draguta melodie!

7 răspunsuri:
| ASHESofVampire a răspuns:

Pai conteaza si ce gusturi ai tu si el la muzica. Ar trebui sa alegi tu singurica una sentimentala pentru tine, nu sa ne intrebi pe noi. Ca eu as putea sa iti dau o piesa deathcore care nu cred ca asculti. Fiecare cu gusturile lui!

| IuliaCx a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/justice-femeia-de-langa-mine. Posteaza ceva sa se inteleaga ca e "baiatul de langa tine " nu femeia :)).

| TheKitty explică (pentru ASHESofVampire):

Pai da da aici nu conteaza ce genuri ascult eu ci el.:)) DE exemplu el a distribuit asta: http://www.youtube.com/watch?v=6F4YrjySvBY... Stii?

| TheKitty explică (pentru Resource):

Wow... Pai imi place mult, dar cred ca ar fi prea direct...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine ii zici tu frumos ca-l placi? Asta cu Facebook-ul e o prostie, am ajuns sa ne declaram dragostea prin melodii distribuite pe Facebook sau statusuri de 2 lei. Mai bine incearca sa vorbesti cu el, sa iesiti impreuna...zic si eu.