| gabrielaelena2001 a întrebat:

am o intrebare: Este un baiat e in clasa cu mine avem aceeasi varsta si am o banuiala ca tine la mine. Uneori il surprind in ore uitandu-se la mine ma priveste in ochi, ne mai tachinam cate odata, imi impartaseste unele secrete, observ ca cu mine se comporta mai diferit fata de ceilalti din clasa mereu incearca sa ma faca sa rad mai vb prin mesaje cate odata, si daca aude pe cineva zicand pe cineva din clasa ca el ma place tipa la ala. nu inteleg.am organizat ceva de craciun cu pizza si el imi aducea ce doream...nu stiu ce sa zic am o banuiala precum ca ma place dar nu stiu sigu..va rog ajutati-ma! happy...happy
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| Kamiichu a răspuns:

Pai dupa cate ai spus, asta reiese, ca te place. Daca el iti da de inteles ca te place, lasa-l sa vada ca si tu il placi, poate nu e sigur de sentimentele tale si de asta face asa. Bafta!

3 răspunsuri:
| Biutzu a răspuns:

Buna. daca nu poti sa il intrebi direct pentru ca na, e mai greu cu curajul i-al din vorba in vorba. de exemplu:"ce parere ai ca tot ne cupleaza " s in functie de ce iti zice " a deci is asa de rea'ori "deci daca as zice ca te plac...". tot felul de joculete daca nu vrei sa ii spui direct.

| AktivShack a răspuns:

Buna.
Din ce ai spus tu pare ca te place. Oricum, fa-ti curaj si intreaba-l. Daca nu ai curajul necesar, incearca sa-i dai de inteles ca-l placi, intr-un mod mai subtil.Toate cele bune.

| Pisicuta2 a răspuns:

Din cate ai spus, te place.Ar trebui sa il lasi sa vada ca si tu il placi. Bafta!